FAQ

Natáčecí den pro nás začíná v předvečer pronájmu. Obvyklý čas vyzvednutí je v 17 hodin a vrácení je individuální, obvykle do 19 hodin druhého dne. 

V případě, že budete techniku vracet až následující den ráno, vypůjčení nastavíme na dva dny. Půjčujeme vám techniku, kterou můžeme potřebovat pro jiné klienty nebo vlastní video projekty, které mají stejně jako vaše projekty dohodnuté pronájmy, lokace, herce, štáb a deadliny.  

Od zákazníka potřebujeme při vyzvednutí doklad totožnosti obsahující adresu trvalého bydliště. Také vyžadujeme reference ve formě webu, sociálních sítí a předchozích projektů - video techniku půjčujeme jen profesionálům nebo zkušeným tvůrcům. Dále budeme potřebovat provedenou platbu za vypůjčení včetně zálohy a podepsanou smlouvu. 

To vás bohužel musíme zklamat. Video techniku poskytujeme jen a pouze osobně u nás v sídle agentury Dva Mluvčí. 

V případě objednávky na poslední chvíli účtujeme příplatek vypočítaný podle velikosti objednávky a potřebného času na přípravu a vyskladnění objednávky. Hodinová sazba je 1200,- / hodina

Pokud potřebujete projekt natočit a nevíte si rady s instalací nebo ovládáním, může vám pomoci někdo z našeho týmu. Takový požadavek prosím hlaste dostatečně dopředu.

 

Jestli vám v týmu chybí kameraman, režisér, osvětlovač nebo zvukař, můžeme vám na projektu asistovat, pokud se podaří sladit kalendáře. 

 

Gratulujeme! Video rental je naše bokovka. Jsme marketingová agentura a s tím spojená video produkce. Pokud můžeme, rádi vašemu projektu pomůžeme, ale na velké smlouvání nás neužije. 

 

Video technika pro váš projekt na vás bude čekat v sídle naší agentury Dva Mluvčí - Nádražní 108, Ostrava Přívoz, 702 00. Zezadu budovy máme parkovací dvůr, kde můžete komfortně přistavit auto a výbavu naložit.
Techniku vám předá produkční Kateřina, kterou můžete kontaktovat na 731 893 108.